Digiweb Teknoloji Hiz. Ltd. Şti.

SUNUCU KİRALAMA/BARINDIRMA HİZMETİDigiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Sunucu Kiralama - Sunucu Barındırma

SUNUCU KİRALAMA/BARINDIRMA HİZMETİ

     Digiweb ailesi olarak sizlere ister sunucu kiralama istersenizde kendi sunucunuzu barındırma hizmeti sunuyoruz. ISO 27001 standartlarına uygun sunucu barındırma lokasyonumuzda sizlere güvenli ve stabil hizmetin keyfini yaşatacağız.

     Sunucu kiralama hizmetleri için sunucu modeli, hat kapasitesi vb talep ettiğiniz detayları belirterek teklif isteyebilirsiniz. Kendi sunucunuzu barındırmak istiyorsanız mevcut sunucunuzun donanımsal özellikleri ile birlikte talep edeceğiniz diğer hizmetleri belirterek teklif isteyebilirsiniz.

     Enerji altyapısı şehir şebekesinden bağımsız, orta gerilim enerji hattından yeraltı kablolar ile datacenter'a iletilen elektrik enerjisi, paylaşımsız ve fiziksel olarak korunan trafo üzerinden UPS'lere ulaşmaktadır.

     Şebeke enerjisinin kesildiği durumlarda, özel havalandırmalı yeraltı katında bulunan yedekli dizel jenaratörler enerji üretmektedir. Yedekli jenaratör sistemi uzun sürebilecek enerji kesintilerinde 8 saatlik zaman dilimlerinde sırası ile jenaratörleri çalıştırmakta ve olası arıza durumlarının önüne geçmektedir. Jenaratör tarafından üretilen elektrik enerjisi bilgisayar ortamında kontrol edilerek diğer jenaratöre geçiş kararı otomatik olarak verilmektedir.